Zenflower news

Enim raha kogunud meeskond

Oled sa kunagi rääkinud või kuulnud kedagi rääkimas oma lemmikloomast? Nad jagavad pilte, videosid, lugusid ning sütitavad ka teisi loomaomanikke oma lugusid jagama. Kujuta ette, kui sa räägid oma ideest samamoodi: kirega. Su pitch pole enam robotlik müügikõne, vaid inspireeriv nägemuse kirjeldus ilusamast maailmast, mida sina oma teenuse või tootega lähemale tood.Erinevad arenguetapid ettevõtte üles ehitamisel vajavad uusi investeeringuid ning iga investeeringute kaasamise kampaania võib olla ettevõtte jaoks elu ja surma küsimus. Investorite võlumise ja investeeringute leidmise oskust tasub arendama hakata juba varases faasis. Siinkohal on Fundwise suurepärane platvorm, kus see protsess läbi käia. Parem võtta ebaõnnestumise väärtuslikud õppetunnid kampaaniaga, mille eesmärk on 250 eurot kui 100 000 eurot ja seda võimalust pakutakse Prototroni programmis olevatele meeskondadele.


Müügitöö tuleb ise ära teha
Siiski tasub silmas pidada, et ühisrahastuskampaania on palju enamat, kui ainult raha kogumine. See on hea võimalus oma brändi tutvustamiseks ja kinnistamiseks. Seega tuleks seda käsitleda kui üht turunduskommunikatsiooni kampaaniat – ühes turundus- ja kommunikatsiooniplaani, seatud eesmärkide ning nende järjepideva täitmisega kampaania vältel. Niisiis, kui sul on idee, mille nimel oled nõus ohverdama une- ja mängutunde, siis räägi, levita ja turunda oma ettevõtet.
Meil on hea meel, et iga aastaga on Prototronis osalevad meeskonnad suutnud näidata aina tugevamaid tulemusi, mida kroonis 2020 sügisvoor, mil 18 Prototroni meeskonnast olid edukad 12 ja suutsid kaasata rekordsummas rahastust. Kolm parimat suutsid tõsta üle 1000 euro. Kokku on Prototroni meeskondade edukus Fundwise ´i platvormil 62,34%.
Tulemused on iga korraga paranenud, mis annab lootust näha tulevikus veelgi vingemaid rekordeid ja edulugusid.
Me oleme uhked ja tänulikud kõikide osalejate üle ja naudime sünergiat, mida te loote.
Aitäh!Fundwise´i platvormil osalenud Prototroni meeskonnad numbrites:
Osalenud meeskondi: 77
Edukaid kampaaniaid: 48
Kogutud summa: 20 629€
Edukate kampaaniatega koguti: 19 484€
Enim raha kogunud meeskond: ZenFlower 1889 €
In media Announcements