Tarkvarateenus lillemüüjatele teie müügi haldamiseks
Uute klientideni jõudmiseks ja zenfloweri abil saate rohkem tellimusi
NOTICE
Due to the frequency of the updates, aimed at offering relevant information at all times, this tool partly relies on automatic machine translations. We apologise for any inconvenience and we strive to continuously improve the user experience.
Close

meie kohta

Zenflower on tarkvaraplatvorm, mis ühendab andekaid lilleseadjaid ja inimesi, kes soovivad lilli osta.

Me kasvatame teie äri, aidates tuhandetel inimestel teie esinemispaik üles leida ja muutes teie püsiklientidele ülimalt lihtsaks rohkem tellida ja vähendada jäätmeid.

Miks saada zenfloweri partneriks?

Rohkem raha garanteeritud

Meie teenusega saate hallata oma müüki, tellida lilli ette 2-3 päeva ette. Meie arveldamine võimaldab teil kontrollida oma sissetulekut

See on 100% riskivaba

nüüd ei ole zenfloweriga liitumise eest tasu. Võite loobuda alati ja mis tahes põhjusel. Kuna zenflower töötab komisjonitasu alusel, on see meile kasulik ainult siis, kui saate palju uusi müüke
Üürikulusid pole
Teil on kliente isegi ilma füüsilise või veebipoeta. Kimbud saate luua oma kodust. Tähtis on vaid teie talent, professionaalsed oskused ja värsked taimed
Õiguslik ja kvaliteet
Töötame ametlikult, seetõttu sõlmime lepingu ainult juriidiliste isikutega. Kandideerida saab nii ettevõttesse kui ka FIE-sse. Hoolitseme selle eest, et kimbud oleksid värsked, ilusad ja vastavad tellimusele. Meil on sisemine reitingusüsteem. Kui saadate aegunud lilli, siis oleme sunnitud koostööst keelduma

Kuidas see töötab
1
Kontot looma
Te täidate vormi, kuhu sisestate kõik andmed.
Kontrollime seda ja liitute saidi suletud osaga ning võime saada teatisi oma linna lilletellimuste kohta. Saadame teile ka garantiikirja tellimuste tasumise kohta
2
Töötab
Hakkate tellimusi vastu võtma ning kimpude ja kompositsioonide loomist vajalikuks kuupäevaks.
Pärast kimpude loomist saadate meile kinnitamiseks tema foto. Kontrollime selle vastavust tellimusele ja ootustele ning saadame kättetoimetamisteenusele
3
Kontrollige oma hinnangut
Mida edukamalt täidetud tellimused on, seda kõrgem on teie hinnang, rohkem rakendusi ja seda suurem on kimpude maksumus
4
makse
Töö eest makstakse teile igakuiselt, iga kahe nädala tagant või kohe pärast töö lõppu. Saada meile maksmiseks arve. Võtame vahendustasu ainult oma kliendilt ja see on keskmiselt 25%
zenflower
Käivitasime Zenfloweri 2020. aasta oktoobris ja oleme võitnud mitmeid startup-võistlusi. Oleme ka Tehnopoli käivitusinkubaatori liikmed.

Arendame oma teenust ja käivitame projekti esialgu ainult Eestis, hiljem siseneme Skandinaavia, Inglismaa, Saksamaa ja teiste riikide turgudele.

Me ei ole lillepoed, vaid IT-idufirma, mis loob rahvusvahelise nutikate oluliste sündmuste kalendri ja muudab seeläbi lillede tellimise lihtsaks. Ükskõik millal, ükskõik kus.

Florist:
Kuidas valida, kellega koostööd teha?
Zenflower:
Esialgu toetume soovitusele, seejärel kogemustele ja tehtud tööle. Seetõttu on edukas koostöö meie jaoks kõige olulisem.
Florist:
Kuidas maksad?
Zenflower:
Kui ühendate süsteemiga, sõlmime lepingu (nüüd on see garantiikiri). Selle kasutamisel võite saada raha erineva sagedusega valmis kimpude eest - üks kord 30 või 14 päeva jooksul. Mõnel juhul või soovi korral võime raha saata kohe pärast kliendile kättetoimetamist.
Florist:
Kuidas eristute teistest süsteemidest - Interflora, Bolt, Wolt? Kas ma saan nendega samaaegselt töötada?
Zenflower:
Me võtame vahendustasu ainult kliendilt, mitte lillepoodidelt. Teil ei pea olema erivarustust ega kohustuslikke valmis kimpusid. Lisaks saadame mõlemad kiireloomulised tellimused ja anname võimaluse koostada hankegraafik. Samal ajal ei võta me liitumiseks raha. Võite töötada koos meiega ja mis tahes muu süsteemiga.
Florist:
Kas ma saan töötada eralillekasvataja ja eraisikuna?
Zenflower:
Me vormistame oma suhte ainult seaduslikult ja kui olete eraisik, siis peate maksma kõik maksud igalt tellimuselt ja see on umbes 70 eurot igalt 100-lt. Seetõttu töötame seni ainult juriidiliste isikutega. Võib-olla on see just aeg oma ettevõtte loomiseks? =)
Florist:
Kuidas tellimus välja näeb, kust saan selle kohta teavet ja kui palju selle eest teenida?
Zenflower:
Kõige sagedamini on tellimus tekstiline ja sisaldab teavet: "Eelistatud lilled, kimbus kasutatud värvid, mis täpselt ei tohiks olla, mis on kimpude põhjus, maksumus, kuhu ja millal tellimus saadetakse."
Teavet näete saidi suletud osas ja privaatses vestluses Telegramis (seal saate selle endale broneerida). Taotluse esitamisel märgime teile ülekantava hinna ja ainult teie saate arvutada kimpude kulud ja kasumi.
Florist:
Ma ei leidnud oma küsimusele vastust või mul on teenuse ettepanek.
Zenflower:
Meil on hea meel saada teie kommentaare ja soove. Palun saatke meile e-kiri
Meie kontaktid
Telefon:
Vera +372 53853055 (rus)
Dmitri +372 58343737 (rus, eng, est)
e-Mail: hello@zenflower.eu
Linda tn 2, Narva, Ida-Virumaa, Estonia
OÜ Zenflower Reg 16100330
E-mail
Nimi
Küsimus
Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemisega